Bireysel Koçluk Seanslar

Koçluk, kendinizi tanımanızı, yapabileceklerinizi keşfederek potansiyelinizi açığa çıkarmanızı sağlar. Böylece, iş veya özel hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmanızın yolu açılmış olur.

Bugünün en başarılı kurumlarında liderlerin, bir birey veya lider olarak en iyi olabilmek, takımlarına değer katmak ya da onları geliştirmek için bireysel Yönetici Koçları vardır.

Profesyonel Koçlar sizi desteklemek üzere eğitilmişlerdir. Ne yapacağınızı söylemeden ya da yapmanız gerekeni sizin için yapmadan sizinle birebir çalışarak hedeflerinize ulaşmanızı sağlarlar.

  • Hedeflerinizi belirlemek ve gerçekleştirmek
  • İlişkilerinizi, ekibinizi ve zamanınızı  etkin bir şekilde yönetmek
  • Karmaşık sorunları çözmek gibi konularda, profesyonel DBE-Forton Koçunuz hızlı ve kolay bir şekilde ilerlemenize destek olacaktır.

Kurumsal Koçluk Çözümleri

Yapılan çalışmalar, koçluk becerileri gelişmiş, duygusal zekâyı etkin şekilde kullanabilen liderlerin çalışma ortamında bağlılık ve aidiyet duygusu yaratabildiklerini, çalışma ortamında verimliliği ve inovasyonu sağlayabildiklerini gösteriyor.

Gülümseten Değişim, koçluk yaklaşımının iş ortamına entegre edilmesinde  ve duygusal zekayı daha etkin kullanabilen yöneticiler yetiştirilmesinde kurumlara destek oluyor.

Koçluk Hizmetleri